ESDALC6V1M3
Numărul produsului DigiKey
497-5563-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5563-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5563-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDALC6V1M3
Descriere
TVS DIODE 5VWM SOT883
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-883
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1M3 Modele
Putere - Impuls maxim
30W
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Capacitanță la frecvență
11pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
2
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5V
Pachet/cutie
SC-101, SOT-883
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V