ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Numărul produsului DigiKey
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Descriere
TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37
Referință client
Descriere detaliată
15V Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PG-TSLP-3-7
Modele EDA/CAD
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Capacitanță la frecvență
0,4pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
2
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,3V (max.)
Pachet/cutie
SC-101, SOT-883
Tensiune - Străpungere (Min)
6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
15V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)