RGC0603FTD30K1 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Stackpole Electronics Inc
În stoc: 45.403
Fișă de date
Direct
Stackpole Electronics Inc
În stoc: 197.163
Fișă de date
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă groasă
RGC0603FTD30K1
Numărul produsului DigiKey
RGC0603FTD30K1-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RGC0603FTD30K1
Descriere
RES 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RGC0603FTD30K1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)