AC0603FR-0730K1L
Numărul produsului DigiKey
YAG5332TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG5332CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG5332DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AC0603FR-0730K1L
Descriere
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Descriere detaliată
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AC0603FR-0730K1L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)