CR0603-FX-3012ELF
Numărul produsului DigiKey
CR0603-FX-3012ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CR0603-FX-3012ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CR0603-FX-3012ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CR0603-FX-3012ELF
Descriere
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Descriere detaliată
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
CR0603-FX-3012ELF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)