AR0603FR-0730K1L
Numărul produsului DigiKey
AR0603FR-0730K1L-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
AR0603FR-0730K1L
Descriere
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
AR0603FR-0730K1L Modele
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet dispozitiv furnizor
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)