KAL50JB1R00
Numărul produsului DigiKey
738-KAL50JB1R00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL50JB1R00
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 50W
Descriere detaliată
1 Ohms ±5% 50W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
KAL50JB1R00 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Mărime/Dimensiune
1,968" L x 1,140" l (49,99mm x 28,96mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,641" (16,28mm)
Toleranță
±5%
Putere (wați)
50W
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C