KAL50FB1R50 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Stackpole Electronics Inc
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Vishay Dale
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Vishay Dale
În stoc: 22
Echivalente parametric
Riedon products by Bourns
În stoc: 816
1.5 Ohms ±1% 50W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
KAL50FB1R50
Numărul produsului DigiKey
KAL50FB1R50-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL50FB1R50
Descriere
RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 50W
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
KAL50FB1R50 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Mărime/Dimensiune
1,968" L x 1,140" l (49,99mm x 28,96mm)
Rezistență
1.5 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,641" (16,28mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
50W
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C