KAL50FB1R00
KAL50FB1R00
KAL50FB1R00
Numărul produsului DigiKey
KAL50FB1R00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL50FB1R00
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 50W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KAL50FB1R00 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Prod.
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,968" L x 1,140" l (49,99mm x 28,96mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,641" (16,28mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
50W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C