KAL25FB1R00
KAL25FB1R00
KAL25FB1R00
Numărul produsului DigiKey
KAL25FB1R00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KAL25FB1R00
Descriere
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KAL25FB1R00 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Prod.
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Rezistență
1 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,577" (14,66mm)
Toleranță
±1%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
25W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C