BSH1002P32F2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BSH1002P32F2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BSH1002P32F2A
Descriere
MOTOR 100 IP65 KEYED ABS BRK ANG
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 6000 2,15kW – 480V c.a.
Categorie
Tip codificator
Producător
Schneider Electric
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,750" (19,05mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Arbore și rulment
1,570" (39,88mm)
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
3,740" (95,00mm)
Tip
Motor AC
Stil terminație
Conector
Funcție
Servomotor
Caracteristici
Dispozitiv de frânare, Cheie
Tip motor
Raport reducere treaptă de viteză
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 6000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
821,3 / 5800
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
2,15kW