LXM32MD72N4
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MD72N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MD72N4
Descriere
LXM32 MODULAR 72A RMS PEAK 3PH 4
Descriere detaliată
Servo c.a. 200 – 480V c.a. Alimentare 72A 200 – 480V Sarcină
Modele EDA/CAD
LXM32MD72N4 Modele
Curent - Ieșire
72A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
13 kW
Serie
Tensiune - Alimentare
200 – 480V c.a.
Interfață
Modbus TCP, RS-485
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Tip motor
Servomecanism
Caracteristici
Tip control/acționare
Servo c.a.
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria Lexium 32
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
200 – 480V