LXM32MD30M2
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MD30M2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MD30M2
Descriere
LXM32 MODULAR 30A RMS PEAK 1PH 2
Descriere detaliată
Servo c.a. 85 – 132V c.a. Alimentare 10A 100 – 120V Sarcină
Modele EDA/CAD
LXM32MD30M2 Modele
Tensiune - Sarcină
100 – 120V
Curent - Ieșire
10A
Serie
Tensiune - Alimentare
85 – 132V c.a.
Interfață
RS-485
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C