LXM32MD18N4
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MD18N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MD18N4
Descriere
LXM32 MODULAR 18A RMS PEAK 3PH 4
Descriere detaliată
Servo c.a. 323 – 528V c.a. Alimentare 6A 200 – 240V Sarcină
Modele EDA/CAD
LXM32MD18N4 Modele
Tensiune - Sarcină
200 – 240V
Curent - Ieșire
6A
Serie
Tensiune - Alimentare
323 – 528V c.a.
Interfață
RS-485
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C