BMH1902P31F2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH1902P31F2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH1902P31F2A
Descriere
MTR 190MM IP65 KEY ENC SINGLE128
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 4000 6,07kW – 480V c.a.
Modele EDA/CAD
BMH1902P31F2A Modele
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
1,496" (38,00mm)
Lungime - Arbore și rulment
3,150" (80,00mm)
Distanță orificii montare
7,087" (180,00mm)
Caracteristici
Dispozitiv de frânare, Cheie
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 4000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
4106,7/29000
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
6,07kW