BMH1902P21F2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH1902P21F2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH1902P21F2A
Descriere
MTR 190MM IP65 NOKEY ENC SGL128A
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 4000 6,07kW – 480V c.a.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BMH1902P21F2A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip codificator
Producător
Schneider Electric
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 7,480" x 7,480" (190,00mm x 190,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
1,496" (38,00mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Arbore și rulment
3,150" (80,00mm)
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
7,087" (180,00mm)
Tip
Motor AC
Stil terminație
Conector
Funcție
Servomotor
Caracteristici
Dispozitiv de frânare
Tip motor
Raport reducere treaptă de viteză
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 4000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
4106,7/29000
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
6,07kW