BMH1003P12A2A
Numărul produsului DigiKey
4008-BMH1003P12A2A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMH1003P12A2A
Descriere
MOTOR 100MM IP54 KEY ENC MULTI12
Descriere detaliată
– Motor AC Servomotor RPM 6000 2,7kW – 480V c.a.
Modele EDA/CAD
BMH1003P12A2A Modele
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Serie
Diametru - Arbore
0,750" (19,05mm)
Lungime - Arbore și rulment
1,570" (39,88mm)
Distanță orificii montare
3,740" (95,00mm)
Caracteristici
Cheie
Tensiune - Nominală
480V c.a.
Cuplu - Max. momentan (oz-in/mNm)
RPM
RPM 6000
Temperatură de funcționare
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
878/6200
Agenție de aprobare
Putere - Nominală
2,7kW