ERF8-010-05.0-S-DV-TR
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Numărul produsului DigiKey
SAM13531TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SAM13531CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SAM13531DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
Descriere
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție conector Soclu, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERF8-010-05.0-S-DV-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Samtec Inc.
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Soclu, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Număr de poziţii
20
Înălțime deasupra plăcii
0,210" (5,33mm)
Pas
0,031" (0,80mm)