ERM8-010-05.0-L-DV-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-TR
Numărul produsului DigiKey
SAM13687TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SAM13687CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SAM13687DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERM8-010-05.0-L-DV-TR
Descriere
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERM8-010-05.0-L-DV-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Samtec Inc.
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
10mm, 12mm, 15mm
Număr de poziţii
20
Înălțime deasupra plăcii
0,351" (8,91mm)
Pas
0,031" (0,80mm)