ER8-20S-0.8SV-5H
Numărul produsului DigiKey
H125548TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125548CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125548DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-20S-0.8SV-5H
Descriere
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Descriere detaliată
20 Poziție conector Soclu, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
ER8-20S-0.8SV-5H Modele
Tip conector
Soclu, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 10mm
Înălțime deasupra plăcii
0,211" (5,35mm)
Pas
0,031" (0,80mm)