ER8-20P-0.8SV-5H
Numărul produsului DigiKey
H125538TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125538CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125538DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-20P-0.8SV-5H
Descriere
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Descriere detaliată
20 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
ER8-20P-0.8SV-5H Modele
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
10mm, 12mm
Înălțime deasupra plăcii
0,351" (8,91mm)
Pas
0,031" (0,80mm)