ER8-20P-0.8SV-2H
Numărul produsului DigiKey
H125527TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125527CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125527DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ER8-20P-0.8SV-2H
Descriere
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ER8-20P-0.8SV-2H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
7mm, 9mm
Număr de poziţii
20
Înălțime deasupra plăcii
0,234" (5,95mm)
Pas
0,031" (0,80mm)