RC1608F3012CS poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
YAGEO
În stoc: 0
Fișă de date
Direct
Bourns Inc.
În stoc: 18.855
Fișă de date
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Similar
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
RC1608F3012CS
Numărul produsului DigiKey
1276-4787-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RC1608F3012CS
Descriere
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RC1608F3012CS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)