RB578VAM100TR
Numărul produsului DigiKey
RB578VAM100TRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB578VAM100TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB578VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB578VAM100TR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 700mA Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB578VAM100TR Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Curent - Mediu rectificat (Io)
700mA
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 700 mA