RB578VYM100FHTR
Numărul produsului DigiKey
RB578VYM100FHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB578VYM100FHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB578VYM100FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB578VYM100FHTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 700mA Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB578VYM100FHTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4.35 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
700mA
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 700 mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)