RB168VYM-30FHTR
Numărul produsului DigiKey
RB168VYM-30FHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB168VYM-30FHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB168VYM-30FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB168VYM-30FHTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Descriere detaliată
Diodă 30 V 1A Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
RB168VYM-30FHTR Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4.7 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
300 nA @ 30 V
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
730 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)