EDZVT2R4.3B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R4.3BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R4.3BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R4.3B
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.3 V 150 mW ±3% Montare pe suprafață EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVT2R4.3B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Toleranță
±3%
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW