BZX585-B4V3,135 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 10
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 6.742
Fișă de date
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 15.349
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
Diodă Zener 4.3 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
BZX585-B4V3,135
Numărul produsului DigiKey
BZX585-B4V3,135-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX585-B4V3,135
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Automobile
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V