BZX584C4V3-AU_R1_000A1 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Panjit International Inc.
În stoc: 1.760
Fișă de date
Echivalente parametric
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodă Zener 4.3 V 200 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
BZX584C4V3-AU_R1_000A1
Numărul produsului DigiKey
3757-BZX584C4V3-AU_R1_000A1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX584C4V3-AU_R1_000A1
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
200 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms