BD33FC0FP-E2
Numărul produsului DigiKey
BD33FC0FP-E2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BD33FC0FP-E2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BD33FC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD33FC0FP-E2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-252
Modele EDA/CAD
BD33FC0FP-E2 Modele
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
2.5 mA
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
26,5V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,7V la 500mA