BD33C0AFP-CE2
Numărul produsului DigiKey
BD33C0AFP-CE2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BD33C0AFP-CE2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BD33C0AFP-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BD33C0AFP-CE2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BD33C0AFP-CE2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
2.5 mA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
2.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
26,5V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 500mA