LD39150DT33-R
Numărul produsului DigiKey
497-6448-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6448-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6448-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD39150DT33-R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD39150DT33-R Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
2.5 mA
PSRR
65dB – 55dB (120Hz – 1kHz)
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,4V la 1,5A