AT25SF081B-SSHD-B
Numărul produsului DigiKey
1265-AT25SF081B-SSHD-B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AT25SF081B-SSHD-B
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Descriere detaliată
FLASH – NOR CI memorie 8Mbit SPI – I/O Quad 108 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
AT25SF081B-SSHD-B Modele
Frecvență ceas
108 MHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
50µs, 800µs
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TC)