AT25SF081B-SSHD-T
Numărul produsului DigiKey
1695-AT25SF081B-SSHD-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1695-AT25SF081B-SSHD-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1695-AT25SF081B-SSHD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AT25SF081B-SSHD-T
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Descriere detaliată
FLASH – NOR CI memorie 8Mbit SPI – I/O Quad 108 MHz 8-SOIC
Modele EDA/CAD
AT25SF081B-SSHD-T Modele
Frecvență ceas
108 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
50µs, 2,4ms
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,6V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TC)