STPS5H100AF
Numărul produsului DigiKey
497-18873-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18873-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18873-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS5H100AF
Descriere
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 5A Montare pe suprafață SOD128Flat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STPS5H100AF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3.5 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD128Flat
Curent - Mediu rectificat (Io)
5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
760 mV @ 5 A