SST26VF080AT-104I/SN
Numărul produsului DigiKey
150-SST26VF080AT-104I/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-SST26VF080AT-104I/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-SST26VF080AT-104I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SST26VF080AT-104I/SN
Descriere
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
FLASH CI memorie 8Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 8-SOIC
Categorie
Organizare memorie
1M x 8
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)