BBGK00160808601Y00 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BBGK00160808601Y00 |
Descriere | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 400mA 300mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală curent (Max) 400mA |
Producător Pulse Electronics | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 300mOhm |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Tip filtru – | Tip montare Montare pe suprafață |
Număr de linii 1 | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Impedanță la frecvență 600 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |