LMZM23600V3SILR
Numărul produsului DigiKey
296-LMZM23600V3SILRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LMZM23600V3SILRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LMZM23600V3SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMZM23600V3SILR
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 500mA 4V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
LMZM23600V3SILR Modele
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
87%
Tensiune - Intrare (Min)
4V
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
0,15" L x 0,12" l x 0,06" Î (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)