ESDALC6V1-1M2
Numărul produsului DigiKey
497-5238-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5238-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDALC6V1-1M2
Descriere
TVS DIODE 3VWM SOD882
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-882
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1-1M2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
50W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
SOD-882
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V