ABUP00160808221Y00
Numărul produsului DigiKey
553-ABUP00160808221Y00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-ABUP00160808221Y00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-ABUP00160808221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABUP00160808221Y00
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,5A 40mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
40mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Valoare nominală curent (Max)
2,5A