EEU-FC1E102B | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EEU-FC1E102B |
Descriere | CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | EEU-FC1E102B Modele |
Categorie | Valori nominale |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 1.241 A @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 1.655 A @ 100 kHz |
Stare piesă Activ | Impedanță 38 mOhms |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,197" (5,00mm) |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 0,492" diam. (12,50mm) |
Tensiune - Nominală 25 V | Înălțime - Montat (Max) 0,866" (22,00mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Suprafață montaj la suprafață – |
Durată de funcționare la temp. 5000h la 105°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -55°C – 105°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |