EEU-FP1V102
Numărul produsului DigiKey
P123953-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FP1V102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Descriere detaliată
1000 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 38mOhm la 100kHz 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FP1V102 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.1125 A @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.25 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
38mOhm la 100kHz
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C