OA254AN-11-1TBXC
Numărul produsului DigiKey
1053-1059-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA254AN-11-1TBXC
Descriere
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Rotund - 254mm diam. Sferă 850,0CFM (23,80m³/min) 2 terminale
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OA254AN-11-1TBXC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
75,0W
RPM
RPM 2700
Serie
Terminație
2 terminale
Temperatură de funcționare
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV, UR
Mărime/Dimensiune
Rotund - 254mm diam.
Greutate
5,4lb (2,4kg)
Lățime
89,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
850,0CFM (23,80m³/min)
Interval de tensiune
80 – 130V c.a.
Presiune statică
0,780inH2O (194,3Pa)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C