C45-2DC-72P
Numărul produsului DigiKey
1053-1337-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C45-2DC-72P
Descriere
FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu alimentare ventilator Soclu terminal ventilator 45° (2) 72,0" (1,83m) Mufă NEMA 1-15
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Dimensiune terminal compatibilă
Producător
Orion Fans
Număr de conductoare
2
Ambalaj
Vrac
Tip cordon
SPT-1
Stare piesă
Activ
Diametru fir
18AWG
Stil
Priză tip mamă la mufă tip tată
Marcaj agenție de aprobare
cURus, TUV
Conector principal
Soclu terminal ventilator 45° (2)
Temperatură de funcționare
Conector secundar
Mufă NEMA 1-15
Caracteristici
Conectare în cascadă
Lungime
72,0" (1,83m)