OA172SAPL-22-1TB
Numărul produsului DigiKey
1053-1047-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172SAPL-22-1TB
Descriere
FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 230V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 228,0CFM (6,38m³/min) 2 terminale
Modele EDA/CAD
OA172SAPL-22-1TB Modele
Putere (wați)
28,00W
RPM
RPM 3400
Temperatură de funcționare
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Tensiune - Nominală
230V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Greutate
1,6lb (725,7g)
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
228,0CFM (6,38m³/min)
Interval de tensiune
160 – 260V c.a.
Presiune statică
0,870inH2O (216,7Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C