OA172SAP-11-1TBXC
Numărul produsului DigiKey
1053-1037-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OA172SAP-11-1TBXC
Descriere
FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î Sferă 300,0CFM (8,40m³/min) 2 terminale
Modele EDA/CAD
OA172SAP-11-1TBXC Modele
Putere (wați)
50,0W
RPM
RPM 3300
Temperatură de funcționare
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular/rotunjit – 172mm L x 150mm Î
Greutate
2,2lb (997,9g)
Lățime
51,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
Flux de aer
300,0CFM (8,40m³/min)
Interval de tensiune
100 – 125V c.a.
Presiune statică
0,780inH2O (194,3Pa)
Durată de funcționare la temp.
60000h la 40°C