HP75-72PS
Numărul produsului DigiKey
1997-HP75-72PS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HP75-72PS
Descriere
72" FAN CORD W ON/OFF THUMB WHEE
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu alimentare ventilator Soclu terminal ventilator 45° 72,0" (1,83m) Mufă NEMA 1-15
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Număr de conductoare
2
Producător
Gardtec Incorporated
Tip cordon
SPT-1
Ambalaj
Vrac
Diametru fir
Stare piesă
Activ
Marcaj agenție de aprobare
cURus
Stil
Priză tip mamă la mufă tip tată
Valoare nominală tensiune
300 V
Conector principal
Soclu terminal ventilator 45°
Temperatură de funcționare
105°C
Conector secundar
Mufă NEMA 1-15
Caracteristici
Rotiță
Lungime
72,0" (1,83m)