OD1238-24HTB
Numărul produsului DigiKey
1053-1159-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD1238-24HTB
Descriere
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 105,0CFM (2,94m³/min) 2 terminale
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OD1238-24HTB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
7 W
Terminație
2 terminale
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,320A
Flux de aer
105,0CFM (2,94m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,240inH2O (59,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
65000h la 45°C