C45-2DC-24
Numărul produsului DigiKey
1053-C45-2DC-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C45-2DC-24
Descriere
FAN CORD 45DEG 2POS 24"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu alimentare ventilator Soclu terminal ventilator 45° (2) 24,0" (609,6mm) Fire deschise
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Dimensiune terminal compatibilă
Producător
Orion Fans
Număr de conductoare
2
Ambalaj
Vrac
Tip cordon
SPT-1
Stare piesă
Activ
Diametru fir
18AWG
Stil
Priză tip mamă la cablu
Marcaj agenție de aprobare
cURus, TUV
Conector principal
Soclu terminal ventilator 45° (2)
Temperatură de funcționare
Conector secundar
Fire deschise
Caracteristici
Conectare în cascadă
Lungime
24,0" (609,6mm)