NSR02F30NXT5G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 725.995
Fișă de date
Direct
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață 2-DSN (0,60x0,30)
NSR02F30NXT5G
Numărul produsului DigiKey
NSR02F30NXT5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NSR02F30NXT5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NSR02F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NSR02F30NXT5G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DSN
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
NSR02F30NXT5G Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 30 V
Capacitanță la Vr, F
7pF la 5V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
2-DSN (0,60x0,30)
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
550 mV @ 200 mA